Ogród Zoologinczny w Bydgoszczy

Zapraszamy osoby indywidualne i uczniów szkół do przyłączenia się do akcji "Zbieramy żołędzie dla zwierząt".

Bydgoski Ogród Zoologiczny ogłasza akcję "Zbieramy żołędzie dla zwierząt" za rozpoczętą. Zapraszamy grupy przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także osoby indywidualne do udziału w zbieraniu żołedzi dla zwierząt. Żołędzie to wielki przysmak jeleni, danieli, dzików czy łosi, dlatego chętnie przyjmiemy wszystkie zebrane żołędzie.

Co należy zrobić:

  1. osoby indywidualne: Wystarczy przynieść do ZOO przynajmniej 1 kg. żołędzi (w przeliczeniu na osobę) i dostarczyć do portierni ogrodu zoologicznego. Następnie u portiera ZOO pobrać kupon konkursowy i wrzucić go do wystawionego pojemnika. Akcja potrwa do 10 listopada 2017r.. Na zkończenie rozlosowane zostaną nagrody w postaci biletów wstępu do ZOO i książek.
  2. szkoły i przedszkola: Żołędzie można dostarczać do pawilonu Akwarium Terrarium w bydgoskim zoo od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.
    Dla dwóch klas, które dostarczą największą ilość żołędzi (w przeliczeniu na jedną osobę), przewidziane są nagrody: zwiedzanie bydgoskiego zoo z przewodnikiem (bezpłatne), zwiedzanie z przewodnikiem myślęcińskiego parku dinozaurów – Zaginionego Świata, świata gigantycznych owadów (bezpłatne). Zakończenie akcji - 10 listopad 2017 r..
    Nagrody będą mogły zostać zrealizowane do 15 maja 2018 r. po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wycieczki z organizatorem akcji (wycieczki zostaną dopasowane do obowiązujących godzin pracy powyższych atrakcji).

Ogłoszenie wyników nastąpi 30 listopada 2017r. poprzez stronę internetową: zoo. bydgoszcz.com oraz myslecinek.pl

Przypominamy, że zbieramy żołędzie!!! Kasztany i spleśniałe żołędzie nie będą przyjmowane!!!

Czas.... start!!!