„Tworzymy ZOOalbum”

Ogród Zoologiczny w Bydgoszczy zaprasza do rodzinnej akcji pn. „Tworzymy ZOOalbum”.

Przez 10 tygodni, w każdą środę począwszy od 25 listopada 2020 r., będą udostępniane 3 karty ZOOalbumu:

  1. Pierwsza karta z opisem i rysunkiem zwierzęcia.
  2. Druga karta z możliwością narysowania zwierzęcia.
  3. Trzecia karta z możliwością wpisania działania na rzecz ochrony przyrody oraz skorzystania z dodatkowego bonusu, o czym informujemy poniżej.

Kliknij tutaj a znajdziesz karty do pobrania

Karty można wydrukować, tak aby po 10 tygodniach złożyć je w całość. W ten sposób powstanie Rodzinny ZOOalbum. Technika jak zostanie wybrana aby stworzyć wizerunek zwierzaka jest dowolna. Prace mogą być wykonane kredką, ołówkiem, farbami, kolorowym papierem lub inną metodą.

Wierzymy w Wasz zapał i kreatywność!!! 

Akcję zaczynamy 25 listopada 2020 r., a kończymy 31 stycznia 2021 r..

Zachęcamy Was do wspólnej rodzinnej zabawy – zwłaszcza teraz, kiedy nadchodzą chłodniejsze dni. Mamy nadzieję, że stworzone przez Was ZOOalbumy staną się inspiracją do odkrywania przyrody, a umieszczone przez nas krótkie opisy, do dalszych poszukiwań informacji o zwierzęciu.       

Dodatkowym bonusem, jest zniżka na zakup biletu rabatowego  w cenie 8 zł dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Warunkiem jest przyniesienie i zostawienie w kasie ZOO wypisanej karty 3. Karta może zostać wydrukowana bądź narysowana własnoręcznie wg załączonych wzoru.

WAŻNE! 

  1. Karty nr 3 nie należy podpisywać, tylko wypisać chociaż jedno zachowanie rodziny uczestnika, które ma wpływ na ochronę przyrody.
  2. Jedna karta nr 3 upoważnia do zakupu biletu rabatowego w cenie 8 zł dla jednego dziecka w wieku od 3 do 12 lat. Aby np. kupić dwa bilety, należy przynieść wypisane dwie karty nr 3.
  3. Z bonusu można skorzystać w czasie trwania akcji „Tworzymy ZOOalbum”, czyli do 31 stycznia 2021 r.

Zapraszamy do RODZINNEJ ZABAWY.