Ogród Zoologinczny w Bydgoszczy

Pora już, aby rozpocząć ferie, zapraszamy nie tylko na spacer wśród zwierząt.

W tym roku myśęcińskim ogród zoologiczny przygotował kilka atrakcja w czasie wakacji zimowych dla dzieci i dorosłych. I tak, przez cały okres ferii od 12.01 do 27.01, na terenie ZOO będzie płonąć ognisko, przy którym będzie można sobie samodzielnie usmażyć kiełbaskę. W pawilonie Akwarium Terrarium rozpoczyna się wystawa zdjęć z wyprawy na Borneo pana Radosława Kożuszka- wykładowcy akademickiego, podróżnika i fotografa dzikiej przyrody, która będzie dostępna do 10 marca.

Tegoroczne ferie w ZOO pod hasłem „Zostaw w krzakach tego zwierzaka”, to seria spotkań poświęcona zwierzętom zabieranym ze środowiska naturalnego. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z biologią i życiem zająca, sarny, puszczyka, kosa, grzywacza i kawki.  Zaprosimy również do zadań i działań plastyczno-technicznych. Aby wziąć udział w spotkaniach, wymagane są zapisy pod numerem telefonu 52 328 00 09 od poniedziałku do piątku (od 7-15).
Grupy zorganizowane mogą spotkać się od poniedziałku do piątku o godz. 10 i 12. Dzieci z rodzicami zapraszamy 19 stycznia na godz. 12, aby również poznać problemy ssaków i ptaków zabieranych z ich naturalnych siedlisk.

W czasie ferii czekamy na Was w ZOO codziennie!!!

Wiecej informacji o atrakcjach w ferie w Myślęcinku znjadziesz pod linkiem Ferie zimowe w Myślęcinku