FERIE W ZOO

– dla grup zorganizowanych

Proponujemy:

– warsztaty „Sprawdź to sam”

– zwiedzanie ZOO z przewodnikiem

– samodzielne zwiedzanie zoo

.

WARSZTATY pn. „Sprawdź to sam”

Zapraszamy od 12 do 16 lutego  oraz od 19 do 23 lutego – do wyboru godz. 9 lub 11:30

W programie między innymi:

–  stacje zadaniowe (obserwowanie preparatów pod mikroskopem, dopasowywanie eksponatów, rozwiązywanie zadań)

– zapoznanie z piórami, jajami, porożami, wylinkami,

– wykonanie zimowego tangramu

– karmienie dwóch gatunków zwierząt.

Na warsztaty „Sprawdź to sam” wymagane są zapisy e-mailowe: [email protected]. Liczba grup jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. W wiadomości prosimy podać liczbę uczestników oraz nazwę instytucji i telefon kontaktowy. O zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach poinformujemy e-mailowo. Koszt uczestnictwa to: bilet wstępu do ZOO od uczestnika + 350 zł od grupy.

.

ZWIEDZANIE ZOO Z PRZEWODNIKIEM

Zapraszamy od 12 do 16 lutego  oraz od 19 do 23 lutego – do wyboru godz. 9 lub 11:30

Na zwiedzanie ZOO z przewodnikiem wymagane są zapisy e-mailowe: [email protected]. Liczba grup jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. W wiadomości prosimy podać liczbę uczestników oraz nazwę instytucji i telefon kontaktowy. O zakwalifikowaniu się do udziału w spotkaniu poinformujemy e-mailowo. Koszt uczestnictwa to: bilet wstępu do ZOO od uczestnika + 150 zł od grupy.

.

Istnieje również możliwość samodzielnego zwiedzania ZOO przez grupę. Koszt: bilet wstępu do ZOO. Nie jest wymagana rezerwacja.

.

Podczas ferii od 10 do 25 lutego w godzinach od 10:00 do 15:00 udostępniamy ognisko i kijki. W prowiant należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

.

W czasie ferii od 10 do 25 lutego bydgoskiego ZOO czynne jest codziennie w godzinach od 9 do 16 (kasa czynna od 9 do 15:30)

.

Zapraszamy serdecznie